Ústredný portál verejnej správy

Oznamy

Nové metodické usmernenie k registrácii elektronických služieb na ÚPVS
Vážení používatelia, dňa 16. 2. 2015 bolo na portáli zverejnené nové metodické usmernenie, ktoré je určené pre orgány verejnej moci a poskytuje informácie k registrácii a poskytovaniu elektronických služieb na Ústrednom portáli verejnej správy. Dokument je dostupný v sekcii Metodické usmernenia. Zároveň bol zverejnený nový Návod na registráciu a správu elektronických služieb na ÚPVS [.pdf, 1003.3 kB], ktorý je sprístupnený v sekcii Návody a postupy v časti určenej pre orgány verejnej moci.
Projekt Elektronické služby centrálneho elektronického priečinka vypublikoval prvé agendy
V uplynulých dňoch zverejnila finančná správa na portáli www.cep.financnasprava.sk prvé agendy, ktoré je možné vybaviť elektronicky v oblasti zahraničného obchodu. Používatelia nájdu na portáli okrem transakčných služieb v rámci existujúcich agend aj užitočné informácie o podmienkach realizácie zahranično-obchodných transakcií (ZOT). Informácie o službách národného projektu sú prístupné aj na portáli www.slovensko.sk a je možné ich vyhľadať prostredníctvom lokátora služieb. Viac...
Informácia o technickej odstávke
Vážení používatelia, v dňoch 28. 3. 2015 od 0.01 h do 29. 3. 2015 do 2.30 h bude na portáli www.slovensko.sk prebiehať technická odstávka. V uvedenom čase bude portál nedostupný. Za vzniknuté nepríjemnosti sa vám vopred ospravedlňujeme.