Ústredný portál verejnej správy

Oznamy

Aktuálna verzia balíka podpisovača D.Signer/XAdES

Važení používatelia,

v sekcii Na stiahnutie nájdete aktuálnu verziu balíka podpisovača D.Signer/XAdES, ktorého súčasťou je aj aplikácia D.Viewer určená na zobrazovanie dátového obsahu podpisovaných elektronických formulárov. Keďže samotná aktualizácia prebehla iba v časti aplikácie D.Viewer, odporúčame používateľom preinštalovať iba túto časť balíka. V prípade, že ste balík doposiaľ nemali nainštalovaný, inštalujte si, prosím, balík D.Signer/XAdES v celku.

V júni aktualizované životné situácie

Vážení používatelia,

radi by sme vás informovali, že ku dňu 16. júna 2015 boli na ústrednom portáli zverejnené nové životné situácie. V časti určenej pre občana boli aktualizované životné situáci Opatera člena rodiny a Dávka v nezamestnanosti a v sekcii určenej pre podnikateľov životná situácia s názvom Bankrot

Univerzita Pavla Jozefa Šafárika spustila elektronické vydávanie rozhodnutí v rámci prijímacieho konania

Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach (UPJŠ) spustila dňa 2. júna 2015 prepojenie Akademického informačného systému univerzity (AiS2) a vydávanie rozhodnutí v rámci prijímacieho konania s Ústredným portálom verejnej správy (ÚPVS). Toto prepojenie spočíva v integrácii služieb portálu do Akademického informačného systému AiS2, ktorý univerzita vyvíja a prevádzkuje na 18 slovenských vysokých školách.