Ústredný portál verejnej správy

Oznamy

Májové okruhy životných situácií

Vážení používatelia, radi by sme vás informovali, že ku dňu 28. mája 2015 boli na ústrednom portáli zverejnené nové životné situácie. V časti určenej pre občana boli aktualizované životné situácie na tému Materská dovolenka a materské a Strata zamestnania a v sekcii pre podnikateľov životná situácia s názvom Ukončenie podnikania. Do časti Bývanie bola pridaná životná situácia s názvom Územné plánovanie.

Informácia o technickej odstávke

Vážení používatelia,
dňa 30. 5. 2015 od 7.00 do 20.00 h. bude portál nedostupný z dôvodu plánovanej technickej odstávky. Za spôsobené obmedzenia sa ospravedlňujeme a ďakujeme za pochopenie.

V prevádzke už 323 kioskov pre e-kolky

Zakúpiť si elektronický kolok je možné už v 323 sprístupnených kioskoch. Elektronické kolky je možné použiť na úhradu akéhokoľvek správneho alebo súdneho poplatku vo vybraných pracoviskách Ministerstva vnútra SR akými sú napr. Okresné dopravné inšpektoráty Policajného zboru SR, klientske centrá, okresné úrady a pod.
Aktuálny zoznam úradov, v ktorých je umiestnený samooblužný platobný terminál nájdete v Zozname kioskov [.pdf, 531.3 kB].