Ústredný portál verejnej správy

Aplikácie súvisiace s pandémiou COVID-19

Vážení používatelia,

v súvislosti s meniacim sa COVID automatom vstupujú pre mnohé okresy do platnosti prísnejšie opatrenia. Mobilné aplikácie GreenPassOverPass vám zjednodušia dodržiavanie aktuálne platných nariadení.

COVID Automat 

 

 

 

 

 

 

Aplikácia je dostupná na stránke korona.gov.sk. Poskytuje prehľad aktuálne platných opatrení pre zadaný okres. Aplikácia funguje na princípe farebného označovania okresov na základe monitorovania vývoja epidémie. Viac informácií nájdete na stránke korona.gov.sk.

 

Ilustračný obrázok zobrazuje príklad využitia COVID automatu. Pre príklad bol vybraný okres Bratislava. COVID automat zobrazil farbu a aktuálne opatrenia pre tento aj budúci týždeň.


Obr. 1 – Využitie aplikácie COVID Automat pre účely zistenia aktuálne platných opatrení

GreenPass 

 

 

 

 

 

 

Aplikácia je dostupná pre smartfóny v internetových obchodoch AppStore (iOS) alebo GooglePlay (Android). Aplikácia umožňuje nahratie a následné preukazovanie sa digitálnym COVID preukazom EÚ s potvrdením o vakcinácii, o vykonaní PCR/Ag testu alebo o prekonaní ochorenia COVID-19. Viac informácií nájdete v súvisiacom ozname...

OverPass

 

 

 

 

Aplikácia je dostupná pre smartfóny v internetových obchodoch AppStore (iOS) alebo GooglePlay (Android). Aplikácia umožňuje kontrolu platnosti a pravosti potvrdení o zaočkovaní, o prekonaní ochorenia COVID-19 alebo o absolvovaní PCR/Ag testu zákazníka (digitálny COVID preukaz EÚ) prostredníctvom načítavania QR kódu. Viac informácií nájdete v súvisiacom ozname...

(17. 09. 2021)

Zoznam oznamov

Archív oznamov